ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕРГІЙ ТАНЧИНЕЦЬ, ФРОНТМЕН «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
alt text

ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕРГІЙ ТАНЧИНЕЦЬ, ФРОНТМЕН «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

Говорити про плани під час локдауну – справа невдячна, та музиканти гурту “Беz обмежень” – не звикли звертати увагу на забобони. Цієї весни вони планують продовжити масштабний тур Україною на підтримку альбому «Мільярди», а також тур «Краще» з усіма відомими хітами. Хлопці планують відвідати ще 30 міст, і до середини червня зіграють близько 60 концертів. Фронтмен гурту Сергій Танчинець відповів на запитання рубрики Marie Claire.

Сергій Танчинець

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Чоловік має бути впевненим в собі та викликати впевненість в ньому власне у дружини й у дітей. На мою думку, чоловік є основою родини та її захистом. Впевненість в собі, як на мене, найголовніша риса.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Особливу увагу заслуговує титульна пісня, що й дала назву альбому – “Вільні люди”. «Вільні Люди» – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знаюВони мене дуже сильно любили. І, мені здається, найголовніше, що могли вкласти батьки у своїх дітей – любов. Людина як посуд. Чим ти його наповниш саме, тим він і наповнить своїх дітей. Як і мої батьки мене, так і я своїх дітей зараз дуже люблю і без них не уявляю свого життя.Це найголовніше, що дали мої батьки.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Переломних моментів було декілька. І вони з різних сфер мого життя. Першим моментом був, мій переїзд до Києва. Наступним, коли я зустрів свою майбутню дружину, далі народження наших дітей.

Таким новим, переломним етапом для гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ став 2017 рік. Ми розпочали плідну співпрацю з генеральним продюсером Олегом Ходачуком та Максимом Ткаченко. А далі, перший Палаці Спорту у столиці. До цього у 2014 році була Революція Гідності, яка стала важливою подією як у моєму особистому житті, так і у житті всієї країни. Отже, знакових моментів було багато у моєму житті й важко виокремите щось одне.

Що найбільше вас драйвить: у житті, роботі, відносинах?

Мене драйвить моє життя поза музикою. Знову ж таки, у мене прекрасна дружина і чудові діти з якими дуже любимо подорожувати. І це дійсно драйв. Взагалі, одне з найкрутіших відчуттів це відчуття подорожі.Ну і безперечно, мене драйвить музика.Це те, що я роблю.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Мені 38 років, в мене повноцінна родина, прекрасна музична кар’єра.Багато шалених планів і є всі можливості їх реалізувати. Якщо, це можна назвати, що я себе знайшов, тоді так.

Без обмежень

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

 Успіх це відчуття щастя від того, що робиш. Взагалі людина може бути щасливою тоді коли заробляє собі на життя тим, що вона любить. В мене в житті так склалося. Тому, напевно це успіх.

Як виглядає ваш стандартний день?

Мої дні наче подібні, але вони всі різні. Бо в мене немає сталого стандартного графіка. Я дуже не люблю прокидатися зранку. Люблю поспати і можу це робити до 12 години. Але майже ніколи так не вдається. Отже, я прокидаюсь, курю, бо на жаль, я маю цю звичку, потім приймаю душ, снідаю, граю з дітьми, якщо не має зйомок і не їду на концерт. Якщо їду на концерт, то виїжджаю зранку з групою, саундчек, концерт, готель, в перервах інтерв’ю, потім переїзд до нового міста. В турах мій день абсолютно однаковий. Десь так, в 10.00 прокинулись, о 12.00 виїхали, приїхали в місто, одразу чек, відіграли концерт, або два, це сьогоднішні реалії, трошки відпочили, переїзд в готель, лягли спати. Наступного дня в 10.00 прокинулися і все по кругу. Такий собі калейдоскоп подій.

Які якості в партнері для вас важливі?

Розуміння потреби партнера. Люди мають добрі стосунки, коли розуміють, що необхідно твоїй другій половині. В нашій родині це, здебільшого є. Буває, що виникають непорозуміння як, власне у кожній родині, але переважна більшість часу у нас розуміння одне з одним на високому рівні.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Людина, яка мене зрадила. Таких людей зі мною не буде.

Від чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

Від своїх дітей.

Джерело

.

Новини

alt text

«БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ВИПОВНИЛОСЬ 23 РОКИ! 23 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ГУРТ

alt text

Альбом та кліп Вільні люди: подвійна прем’єра від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

alt text

Я вважав, що не музикант, але не міг зупинитись цим займатись — Сергій Танчинець, лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Lorem ipsum sssssss
-2:03