Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував кавер пісні “Мовчати” Скрябіна. – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
alt text

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував кавер пісні “Мовчати” Скрябіна.

Ця пісня стане саундтреком до фільму “Я, “Побєда” і Берлін”.

«Без Обмежень» переспівали «Мовчати» Скрябіна / фото instagram.com/bezobmezhen/

Українські музиканти записали кавери на 16 композицій гурту “Скрябін“, які звучатимуть у пригодницькому роуд-муві “Я, “Побєда” і Берлін”.

Про це нам повідомила перс-служба фільму.

Серед композицій, яка отримала нове звучання, стала пісня “Мовчати” у виконанні гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Цю пісню Скрябін (Андрій Кузьменко – УНІАН) записав зі співачкою Іриною Білик. Тоді у 2000-х роках спокійний і ніжний спів в унісон, який імітує діалог між чоловіком та жінкою, став гімном багатьох закоханих.

Лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець наголосив, що його доля вже двічі поєднувала з піснею Кузьми Скрябіна. Раніше, 2 роки тому, вони презентували кавер, який був присвячений четвертій річниці з дня загибелі Андрія Кузьменка. І коли продюсери фільму “Я, “Побєда” і Берлін” звернулися до нього з пропозицією створити переспів пісні, вони без жодних сумнівів погодилися.

Кавер пісні від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ: аудіо

“Ми не були з Андрієм друзями, але я з великою повагою ставлюся до його творчості. Особливо мені до душі пісні раннього його періоду. Я без перебільшення вважаю Андрія символом української музики” – поділився Танчинець.

“Цього разу для пісні “Мовчати” ми зробили сучасне рок звучання, доповнили новим драматичним настроєм, але головне – зберегли при цьому характер та зміст, які в них закладав Кузьма та усі автори причетні до створення цієї пісні! Насправді мені дуже цікаво подивитися, як буде екранізована книга “Я, “Побєда” і Берлін”, цікава гра акторів та поєднання музичного ряду, до якого нам випала честь бути причетними”, – додав музикант.

Джерело

Новини

alt text

«БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ВИПОВНИЛОСЬ 23 РОКИ! 23 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ГУРТ

alt text

Альбом та кліп Вільні люди: подвійна прем’єра від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

alt text

Я вважав, що не музикант, але не міг зупинитись цим займатись — Сергій Танчинець, лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Lorem ipsum sssssss
-2:03