ПРОБИРАЄ ДО МУРАШОК: «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ПРИСВЯТИЛИ КЛІП ПРОТЕСТАМ У БІЛОРУСІ – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
alt text

ПРОБИРАЄ ДО МУРАШОК: «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ПРИСВЯТИЛИ КЛІП ПРОТЕСТАМ У БІЛОРУСІ

Без обмежень

«Без обмежень» зняли кліп на пісню «Героям» спільно з Олегом Собчуком («СКАЙ»), Іваном Леньо, Сергієм Солов’єм (Kozak System) та Артуром Данієляном.

Цей трек є підтримкою для українських воїнів, а також для всіх людей, які протестують зараз у Білорусі. Пісня виконується двома мовами: українською та білоруською. Художній переклад білоруською мовою зробив Лявон Вольський.

Кліп знімали на даху найвищої в Україні житлової будівлі. У самому серці Києва, на 48 поверсі, гурт «Без обмежень», музиканти, друзі-однодумці та знімальна команда намагалися зробити все, щоб посил дійшов до кожного, хто подивиться відеороботу. Цей кліп — один із найважливіших та найцінніших для «Без обмежень», адже ця історія про живе. Режисером кліпу став Артем Григорян.

Пісня «Героям» написана Сергієм Танчинцем близько півроку тому для наших українських воїнів, проте зовсім недавно почалися відомі всім події в сусідній країні — Білорусі, де люди вийшли проти людини, яка захопила владу вже 26 років. Більшість людей, які вийшли на вулиці Мінська та інших міст Білорусі, підтримують ті ж самі принципи, що й українці за часів «Революції Гідності».

За словами Сергія Танчинця, лідера гурту «Без обмежень», «Героям» — це пісня для людей, які вірять у свою країну і не йдуть на компроміси у питаннях незалежності та цілісності своєї держави. Пісня присвячується всім людям, яким небайдуже майбутнє своєї держави. Такі люди є і в Україні, і Білорусі.

Без обмежень поддержали Беларусь

Олег Собчук поддержал Беларусь

Без обмежень спели песню в поддержку протестов в Беларуси

Солист Без обмежень

Джерело

Новини

alt text

«БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ВИПОВНИЛОСЬ 23 РОКИ! 23 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ГУРТ

alt text

Альбом та кліп Вільні люди: подвійна прем’єра від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

alt text

Я вважав, що не музикант, але не міг зупинитись цим займатись — Сергій Танчинець, лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Lorem ipsum sssssss
-2:03