У Львові просто неба відбувся концерт гурту «Без обмежень» – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
alt text

У Львові просто неба відбувся концерт гурту «Без обмежень»

У середу, 21 жовтня, у центрі Львова виступив відомий український гурт «Без обмежень» із «секретним концертом». Час та місце цього дійства організатори довго тримали в таємниці, аби не створювати ажіотаж через карантин. Місця проведення виступів розкривали фанатам поступово.

Паралельно артисти відзняли й кліп на пісню «Моя земля». Замість сцени у музикантів була машина, яка постійно їхала, а колона людей йшла за нею. Організатори склали спеціальний маршрут: від пам’ятника Адаму Міцкевичу до Оперного театру і в зворотному напрямку. Концерт у такому незвичному форматі відбувається вперше не лише у Львові, а й в країні.

«Ми підготували, змонтували, зробили велику платформу, на якій музиканти будуть грати, співати. І вона буде їздити вуличками Львова. В дуже спокійному, повільному режимі. Вперше ідея зробити такий концерт виникла десь місяців два тому», — каже продюсер гурту «Без обмежень» Олег Ходачук.

Під час концерту одночасно відзняли і кліп на пісню «Моя земля». Ця композиція присвячена 15-річному хлопцеві, який став жepтвою тeрaкту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

Відзняти кліп у такому «живому» форматі придумав режисеру Віктор Скуратовський. Потрапити в нову відеороботу мали змогу всі охочі львів’яни. Виступ гурту «Без обмежень» зібрав багато фанатів. Усі з нетерпінням чекали на приїзд артистів до Львова.

«Такі штуки, які ми сьогодні зафігачили, вони просто піднімають людей. Не лише настрій, а якийсь дух загальний. Я дуже радий, що чуваки на це погодилися і ми разом це робимо. Ідея кліпу – це люди. Що ми всі українці, і це наша земля, яку треба, в першу чергу, любити з точки зору один одного», — ділиться режисер Віктор Скуратовський.

«Секретний концерт» БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Львові

Джерело

Новини

alt text

«БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» ВИПОВНИЛОСЬ 23 РОКИ! 23 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ГУРТ

alt text

Альбом та кліп Вільні люди: подвійна прем’єра від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

alt text

Я вважав, що не музикант, але не міг зупинитись цим займатись — Сергій Танчинець, лідер гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Lorem ipsum sssssss
-2:03